Dominika JANEK
Listopadowy poranek. Szykuję się do pracy. Dziś parę ważnych rzeczy do załatwienia, ale najpierw trzeba odprowadzić synka do przedszkola. Idziemy przez ulicę i ... na tym koniec wielu naszych planów.
Pewien kierowca wyprzedzał innego na pasach i trafił w nas. Życie zatrzymało się a potem stanęło na głowie. Szpitale, miesiące rehabilitacji, utrata pracy i oszczędności zgromadzonych na mieszkanie.

Kiedy sytuacja finansowa była już ciężka znajomy wspomniał, że powinnam starać się o odszkodowanie. Był to kolejny powypadkowy horror. Gdy zakończyłam z sukcesem wszystkie sprawy związane z dochodzeniem odszkodowania dla siebie i syna okazało się, że wiedza jaką zdobyłam jest potrzebna wielu innym poszkodowanym w wypadkach. Zaczęłam działać społecznie w miarę skromnych możliwości. To było jednak mało. Ogromna skala problemu niskiej świadomości ubezpieczeniowej i zawiłości procedur likwidacji szkód oraz oczekiwania wielu potrzebujacych wymogły dalsze działania.

Naturalnym kolejnym krokiem było założenie w 2000r kancelarii doradczej. Ze względu na rolę, jaką pełni nadałam jej nazwę "ADIUTOR CENTRUM". Nie jesteśmy zimnymi windykatorami, bo dajemy wiele więcej niż tylko uzyskanie finansowej rekompensaty. Każdego traktujemy indywidualnie z szacunkiem wobec kłopotów, jakie go spotkały.

I TO NAS WYRÓŻNIA...DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ